Χλοοκοπτικό Μηχάνημα Μπαταρίας 2x20V 4Ah Total (TSTLI200285)
Τιμή Καταλόγου: 300,00
199,00
Έκπτωση 34%
TSTLI-200285
Μη Διαθέσιμο
Περιγραφή
Το Total TSTLI200285 είναι ένα εργαλείο κοπής χόρτου με μπαταρία, που μπορεί να χρησιμοποιηθεί είτε ως χειρός είτε ως ώμου. Με ισχύ εξόδου 2x20V και δύο μπαταρίες 4Ah, θα έχετε αρκετή ισχύ για να κόψετε το χόρτο σας με ευκολία και αποτελεσματικότητα. Είναι ελαφρύ και εύκολο στη χρήση και μπορεί να φτάσει ακόμα και σε δύσκολα σημεία.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μοτέρ χωρίς ψήκτρες (Brushless Motor)
  • Τάση : 2X20V = 40V
  • Διάμετρος κοπής λεπίδας : 255mm
  • Διάμετρος κοπής τρίμερ : 330mm
  • Διάμετρος μεσινέζας : 2,0mm στρογγυλή