Χλοοκοπτικό Μηχάνημα Μπαταρίας 20V Solo Total (TSTLI20028)
Τιμή Καταλόγου: 210,00
125,00
Έκπτωση 40%
TSTLI20028
Μη Διαθέσιμο
Περιγραφή
  • Θαμνοκοπτικό μπαταρίας 20V με σύστημα κοπής με μεσινέζα και δίσκο.
  • Κινητήρας χωρίς καρβουνάκια.
  • Τάση: 2x20V
  • Διάμετρος κοπής λεπίδας : 255mm
  • Διάμετρος κοπής τρίμερ : 330mm
  • Διάμετρος μεσινέζας : 2mm στρογγυλή