Δίδυμος Τροχός 350W Total (TBG35020)
2
του
2
68,00
ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τιμή Καταλόγου:
89,00
Κερδίζετε:
%)
Delete from wishlist
Αγαπημένο
Έκπτωση 24%
Κωδικός:
TBG35020
Διαθεσιμότητα:
Σε απόθεμα
Ποσότητα:
−
ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Περιγραφή
Δίδυμος τροχός 350W με βαρέως τύπου βάση αλουμινίου.
Στροφές χωρίς φορτίο: 2950 rpm/min
Διαστάσεις πέτρας 200mm.
Βάρος: 11Kg
Εγγύηση: 1 χρόνος
Συμπεριλαμβάνονται:
1 πέτρα ψιλή - 1 πέτρα χονδρή - 1 σετ λαστιχένιες βάσεις
Παρόμοια
Crazy Offers
Νέα Προϊόντα
Delete from wishlist
Αγαπημένο
Έκπτωση 24%
Δίδυμος Τροχός 150W Total (TBG15015)
Έκπτωση 51%
9,90
Έκπτωση 65%
Σετ 12 Συρματόβουρτσες Γενικής Χρήσης
Έκπτωση 57%
Σετ 2 Μαγνητικά Αλφάδια 40cm & 50cm Martin
Γάντια Νιτριλίου Cresman
1,00
Ανέμη Λάστιχου Ποτίσματος Μεταλλικη 1/2" - 100m Cresman (Pro-44m)
Τροχήλατη Ανέμη Λάστιχου Ποτίσματος 1/2" - 60m Cresman (Pro-42p)
Γωνιακός Τροχός 850W 125mm Wadfow (WAG15851)
Μπουλονόκλειδο 3/4 20V 1750Nm 2x8Ah Total (TIWLI20175E)
Έκπτωση 19%