Διαμαντοκορώνα Μπετού SDS - PLUS 100mm Total TAC431001
του
242
ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τιμή Καταλόγου:
35,00
Κερδίζετε:
6,00
%)
Delete from wishlist
Αγαπημένο
Έκπτωση 17%
Κωδικός:
TAC431001
Διαθεσιμότητα:
1-3 ημέρες
Ποσότητα:
−
ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Περιγραφή
Διαμαντοκορώνα μπετού SDS-Plus.
Μέγεθος: 110mm
Παρόμοια
Crazy Offers
Νέα Προϊόντα
Delete from wishlist
Αγαπημένο
Ποτηροτρύπανα HSS Μαγνητικού Δραπάνου Κοντά Ruko
Από
20,40
Από
Ποτηροτρύπανα Quick In HM/TC Καρβιδίου Μαγνητικού Δραπάνου Ruko
Έκπτωση 23%
Κεντραδόρος για Ποτηροτρύπανα Μαγνητικού Δραπάνου HM/TC 8x112 Ruko (108701B)
Έκπτωση 19%
Σετ Ποτηροτρυπανα Ξύλου 7 Τεμ Total TACSH3071
Έκπτωση 25%
Σετ 12 Ποτηροτρύπανα Μετάλλου σε Βαλίτσα Αλουμινίου Total (TACSH1121)
Έκπτωση 51%
9,90
Έκπτωση 65%
Σετ 12 Συρματόβουρτσες Γενικής Χρήσης
Έκπτωση 57%
Σετ 2 Μαγνητικά Αλφάδια 40cm & 50cm Martin
Γάντια Νιτριλίου Cresman
1,00
Ανέμη Λάστιχου Ποτίσματος Μεταλλικη 1/2" - 100m Cresman (Pro-44m)
Τροχήλατη Ανέμη Λάστιχου Ποτίσματος 1/2" - 60m Cresman (Pro-42p)
Γωνιακός Τροχός 850W 125mm Wadfow (WAG15851)
Μπουλονόκλειδο 3/4 20V 1750Nm 2x8Ah Total (TIWLI20175E)
Έκπτωση 19%