Αεροσυμπιεστής 6 Λίτρων 40V Solo Total (TACLI2003)
TACLI2003
Μη Διαθέσιμο
Περιγραφή
  • Μέγιστη πίεση: 120psi (8bar)
  • Απόδοση: 98Lit/min
  • Χωρητικότητα: 6 Lit
  • Tροφοδοσία με μπαταριές 20V Li-Ion 2 τεμαχίων.