Συρματόβουρτσα Διδύμου Τροχού 150x20mm Jaz (CT1505E99)
Τιμή Καταλόγου: 15,20
12,90
Έκπτωση 15%
CT1505E99
Σε απόθεμα
Περιγραφή
  • Συρματόβουρτσα διδύμου τροχού.
  • Για την αφαίρεση σκουριάς, μπογιάς και σκληρής βρωμιάς σε μέταλλο, λάστιχο, ξύλο, γυαλί κ.α.
  • Ατσάλινες τρίχες πάχους 0,3mm
  • Μέγιστη ταχύτητα: 6500rpm
  • Διάμετρος: 150mm
  • Πάχος: 20mm
  • Κατάλληλη για άξονες 13 - 16 - 20 - 22.2 - 26 - 30 - 50mm (συνοδεύεται με δακτύλιους προσαρμογής).