Κατσαβίδι Ηλεκτρολόγου Σταυρού PH2x100mm VDE Ingco (HISD81PH2100)
του
128
ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τιμή Καταλόγου:
3,40
Κερδίζετε:
0,20
%)
Delete from wishlist
Αγαπημένο
Έκπτωση 6%
Κωδικός:
HISD81PH2100
Διαθεσιμότητα:
Σε απόθεμα
Ποσότητα:
−
ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Περιγραφή
PH 2 x 100mm
VDE 1000V
Παρόμοια
Crazy Offers
Νέα Προϊόντα
Delete from wishlist
Αγαπημένο
Έκπτωση 19%
Σετ Σφυροκατσάβιδο με Μύτες 5/16 Force 5064
Έκπτωση 20%
Σετ 6 Κατσαβίδια Χτυπητά Total (THGSS35061)
Κατσαβίδια Τετράγωνη Μύτη Robertson Sundove
Από
3,60
Έκπτωση 20%
Σετ Κατσαβίδι με 32 Μύτες Ηλεκτρονικών Total (THT250PS0321)
Έκπτωση 17%
Σετ 26 Κατσαβίδια σε Εκθετήριο Πάγκου Total (THT250626)
Έκπτωση 20%
Σετ 6 Κατσαβίδια Σταυρού & Ίσια Force 2068
Έκπτωση 51%
Σετ 8 Πολύγωνα Κλειδια 6 έως 22
9,90
Έκπτωση 65%
Σετ 12 Συρματόβουρτσες Γενικής Χρήσης
12,00
Έκπτωση 57%
Σετ 2 Μαγνητικά Αλφάδια 40cm & 50cm Martin
Γάντια Νιτριλίου Cresman
1,00
Ανέμη Λάστιχου Ποτίσματος Μεταλλικη 1/2" - 100m Cresman (Pro-44m)
Τροχήλατη Ανέμη Λάστιχου Ποτίσματος 1/2" - 60m Cresman (Pro-42p)
Γωνιακός Τροχός 850W 125mm Wadfow (WAG15851)
Μπουλονόκλειδο 3/4 20V 1750Nm 2x8Ah Total (TIWLI20175E)
Έκπτωση 19%