Ηλεκτρικό Τριβείο Τοίχου 1050W Ingco (DWS10501)
Τιμή Καταλόγου: 199,00
159,00
Έκπτωση 20%
DWS10501
Μη Διαθέσιμο
Περιγραφή
  • Ισχύς: 1050W
  • Τάση: 220-240V
  • Συχνότητα: 50/60Hz
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 600-2300rpm
  • Ηλεκτρονικά Ρυθμιζόμενο
  • Διάμετρος Δίσκου: Φ 215mm
  • Led λάμπα εργασίας
  • Διάμετρος δίσκου λείανσης Velcro: Φ 215mm
  • Διάμετρος γυαλόχαρτου: 225mm
  • Διάμετρος σωλήνα σκόνης: 38mm