Διαμαντόδισκος Universal Υγράς και Ξηράς Κοπής 180mm Total (TAC2131801HT)
του
13
Τιμή Καταλόγου:
15,00
Κερδίζετε:
2,50
%)
Delete from wishlist
Αγαπημένο
Έκπτωση 17%
Κωδικός:
TAC2131801HT
Διαθεσιμότητα:
Μη Διαθέσιμο
Περιγραφή
Διαμαντόδισκος universal κατάλληλος για υγρά και ξηρά κοπή.
Ιδανικός για κεραμικά, πλακάκια, μάρμαρο και τούβλα.
Διαστάσεις: 180x22.2x1.2mm
Πάχος: 1.2mm
Παρόμοια
Crazy Offers
Νέα Προϊόντα
Delete from wishlist
Αγαπημένο
Έκπτωση 29%
Διαμαντόδισκος Δομικών Υλικών 125mm Makita (P-38875)
Έκπτωση 36%
Διαμαντόδισκος Δομικών Υλικών 115mm Makita (P-38881)
Έκπτωση 22%